7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-08-30
Darin Barwary
Personnummer: 20100811-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 11 augusti 2010
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Darin Barwary
Förnamn: Darin
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Barwary
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-02-01
Gatuadress: Grimstagatan 75 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 162 57
Postort: Vällingby
Distrikt: Vällingby
Församling: Vällingby församling (018031)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Darin Barwary är 16 år och bosatt på Grimstagatan 75 lgh 1101 i Vällingby. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 126 kvm . Där har han bott i 10 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Grimstagatan 75 lgh 1101
Registrerat på adressen
162 57 Vällingby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Darin kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Darin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Darins bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 126 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1954
Bolagsengagemang | 0 st
Darin har inga bolagsengagemang
Mer om Darin
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 19 dagar)
Födelsedag
11 augusti (en onsdag om 346 dagar)
Födelsedatum
2010-08-11 (en onsdag för 5 863 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 346 dagar (en söndag)
Darin Barwary är 16 år och bosatt på Grimstagatan 75 lgh 1101 i Vällingby. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 126 kvm . Där har han bott i 10 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 162 57, är medelinkomsten 284 679 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,70 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Darin ingår.
Darin bor tillsammans med 3 personer: Azad Barwary , Sarin Barwary , Layla Barwary . Han är inte gift.
Darin fyller 17 år om 346 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 124 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 3 år och 346 dagar (en söndag).
Darin har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Darin i Sverige Darin Alispahic i Malmö, Darin Taspinar i Hisings Backa och Darin Khan i Falköping.
Informationen om Darin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Darin Barwary
Var bor Darin?
Hur gammal är Darin?
Darin Barwary är 16 år gammal och föddes den 11 augusti 2010. Han fyller 17 år den 11 augusti.
Har Darin några bolagsengagemang?
Darin har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Darin några fordon?
Är Darin gift?
Darin är inte gift.
Vilket telefonnummer har Darin?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Darin.
Vilket stjärntecken har Darin?
Darin har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Darin folkbokförd?
Darin Barwary är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Darin?
Darin Barwary tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Darin?
Darin Barwary tillhör Vällingby församling.