8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Sissela Majbritt Öberg

Personnummer: 20100910- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 10 september 2010

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 22 november

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Sissela Majbritt Öberg

Förnamn: Sissela Majbritt

Tilltalsnamn: Sissela

Efternamn: Öberg

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-21

Gatuadress: Norrtorp Ärnbäcken 909

Postnummer: 692 92

Postort: Kumla

Distrikt: Ekeby

Församling: Ekeby församling (188103)

Kommun: Kumla (1881)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sissela

Sissela Öberg är en kvinna på 16 år som bor på Norrtorp Ärnbäcken 909 i Kumla. Sisselas bostad är en villa på 100 kvm . Där har hon bott i 42 dagar sedan hon flyttade in den 21 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sissela

Informationen om Sissela kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sisselas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sisselas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrtorp Ärnbäcken 909

Latitud: 59.118346   |   Longitud: 15.298379

Registrerat på adressen


Norrtorp Ärnbäcken 909
692 92 Kumla

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2014-12-17 (11 år) Ägare Anette Öberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2014-12-17 (11 år) Anette Öberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sissela kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sissela hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sisselas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 100 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sissela har inga bolagsengagemang


Mer om Sissela


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 53 dagar)

Födelsedag

10 september (en fredag om 312 dagar)

Födelsedatum

2010-09-10 (en fredag för 5 897 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 312 dagar (en tisdag)

Sissela Öberg är en kvinna på 16 år som bor på Norrtorp Ärnbäcken 909 i Kumla. Sisselas bostad är en villa på 100 kvm . Där har hon bott i 42 dagar sedan hon flyttade in den 21 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Sisselas postnummer, 692 92, är medelinkomsten 387 204 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sissela och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kumla där Sissela ingår.

Sissela bor tillsammans med 3 personer: Liam Öberg , Christian Karlsson , Anette Öberg . På adressen finns en hund (som Sissela inte är ägare till). Hon är inte gift.

På Sisselas nästa födelsedag fyller hon 17 år. Den inträffar om 312 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 20 år om 3 år och 312 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 20 dagar.

Namnet Sissela är 'Försvenskad form av Cecilia'.

Sissela har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sissela i Sverige Sissela Kyle i Stockholm, Sissela Bergman Nutley i Bromma och Sissela Holmberg Marti i Stockholm.

Informationen om Sissela kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sissela Öberg