8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-04
Oscar Carl Theodor Andersson
Personnummer: 20101009-
Ålder: 16 år
Födelsedag: 9 oktober 2010
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Oscar Carl Theodor Andersson
Förnamn: Oscar Carl Theodor
Tilltalsnamn: Oscar
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2026-09-01
Gatuadress: Fregattgatan 34
Postnummer: 371 36
Postort: Karlskrona
Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt
Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Oscar
Oscar Andersson är en man på 16 år som bor på Fregattgatan 34 i Karlskrona. Oscars bostad är ett kedjehus på 167 kvm . Där har han bott i 64 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Oscar
Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fregattgatan 34
Registrerat på adressen
371 36 Karlskrona
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2022-07-18 (4 år) Ägare Erik Marcus Daniel Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-07-18 (4 år) | Erik Marcus Daniel Andersson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Oscar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Oscar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Oscars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 167 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Oscar har inga bolagsengagemang
Mer om Oscar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
16 år (och 26 dagar)
Födelsedag
09 oktober (en lördag om 339 dagar)
Födelsedatum
2010-10-09 (en lördag för 5 870 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 20 år om 3 år och 339 dagar (en onsdag)
Oscar Andersson är en man på 16 år som bor på Fregattgatan 34 i Karlskrona. Oscars bostad är ett kedjehus på 167 kvm . Där har han bott i 64 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Oscars postnummer, 371 36, är medelinkomsten 473 375 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Oscar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Oscar ingår.
Oscar bor tillsammans med 2 personer: Erik Marcus Daniel Andersson , Anna Holmdahl . På adressen finns en hund (som Oscar inte är ägare till). Han är inte gift.
På Oscars nästa födelsedag fyller han 17 år. Den inträffar om 339 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 339 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 58 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Oscar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oscar i Sverige Oscar Lexander Nilsson i Hörby, Oscar Eric Herbert Dickson i Holm och Oscar Engelbert i Stockholm.
Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Oscar Andersson
Var bor Oscar?
Hur gammal är Oscar?
Oscar Andersson är 16 år gammal och föddes den 9 oktober 2010. Han fyller 17 år den 9 oktober.
Har Oscar några bolagsengagemang?
Oscar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Oscar några fordon?
Är Oscar gift?
Oscar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Oscar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Oscar.
Vilket stjärntecken har Oscar?
Oscar har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Oscar folkbokförd?
Oscar Andersson är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Oscar?
Oscar Andersson tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Oscar?
Oscar Andersson tillhör Karlskrona stadsförsamling.