8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-19

Carl-Otto Valdemar Dahlander

Personnummer: 20101017- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 17 oktober 2010

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 april

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Carl-Otto Valdemar Dahlander

Förnamn: Carl-Otto Valdemar

Tilltalsnamn: Carl-Otto

Efternamn: Dahlander

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-10-17

Gatuadress: Varalövsvägen 141

Postnummer: 262 96

Postort: Ängelholm

Distrikt: Strövelstorp

Församling: Strövelstorps församling (129206)

Kommun: Ängelholm (1292)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl-Otto

Carl-Otto Dahlander är 16 år gammal och bor på Varalövsvägen 141 i Ängelholm. Hans bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 16 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 17 oktober 2010. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl-Otto

Informationen om Carl-Otto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carl-Ottos
Kreditstatus?

Nyfiken på Carl-Ottos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Varalövsvägen 141

Latitud: 56.181157   |   Longitud: 12.861750

Registrerat på adressen


Varalövsvägen 141
262 96 Ängelholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl-Otto kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl-Otto hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carl-Ottos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1900

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carl-Otto har inga bolagsengagemang


Mer om Carl-Otto


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 2 dagar)

Födelsedag

17 oktober (en söndag om 363 dagar)

Födelsedatum

2010-10-17 (en söndag för 5 846 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 363 dagar (en torsdag)

Carl-Otto Dahlander är 16 år gammal och bor på Varalövsvägen 141 i Ängelholm. Hans bostad är en villa på 157 kvm . Där har han bott i 16 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 17 oktober 2010. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 262 96, som är Carl-Ottos bostadsområde, är medelinkomsten 342 845 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,25 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Carl-Ottos ingår.

Carl-Otto delar bostaden med Thorbjörn Dahlander, en 54 årig man. Han flyttade in den 16 januari 1999 och har bott där totalt 27 år och 276 dagar. Carl-Otto är inte gift.

Carl-Otto har namnsdag om 181 dagar och nästa födelsedag inträffar om 363 dagar då han fyller 17 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 20 år om 3 år och 363 dagar (en torsdag).

Namnet Valdemar är 'Nordisk ombildning av det ryska namnet Vladimir ’världens herre’'.

Carl-Otto har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl-Otto i Sverige Carl-Otto Vidja i Lidköping, Carl-Otto Olsson i Värnamo och Carl-Otto Gibrand i Ängelholm.

Informationen om Carl-Otto kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl-Otto Dahlander