8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Melker Nils Håkan Fyhr Ekman

Personnummer: 20101101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 16 år

Födelsedag: 1 november 2010

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 januari

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Melker Nils Håkan Fyhr Ekman

Förnamn: Melker Nils Håkan

Tilltalsnamn: Melker

Efternamn: Fyhr Ekman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-09-03

Gatuadress: Broddesonsgatan 10

Postnummer: 302 33

Postort: Halmstad

Distrikt: Halmstads Sankt Nikolai

Församling: Halmstads församling (138002)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Melker

Melker Fyhr Ekman är 16 år och bosatt på Broddesonsgatan 10 i Halmstad. Han bor i ett kedjehus på 214 kvm . Där har han bott i 5 år och 60 dagar sedan han flyttade in den 3 september 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Melker

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Melkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Melkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Broddesonsgatan 10

Latitud: 56.678718   |   Longitud: 12.850646

Registrerat på adressen


Broddesonsgatan 10
302 33 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2023-08-18 (3 år) Ägare Jenny Fyhr Ivarsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2023-08-18 (3 år) Jenny Fyhr Ivarsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Melker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Melkers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 214 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Melker har inga bolagsengagemang


Mer om Melker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

16 år (och 1 dag)

Födelsedag

01 november (en måndag om 364 dagar)

Födelsedatum

2010-11-01 (en måndag för 5 845 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 20 år om 3 år och 364 dagar (en fredag)

Melker Fyhr Ekman är 16 år och bosatt på Broddesonsgatan 10 i Halmstad. Han bor i ett kedjehus på 214 kvm . Där har han bott i 5 år och 60 dagar sedan han flyttade in den 3 september 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 302 33, är medelinkomsten 403 573 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,18 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Melker ingår.

Melker bor tillsammans med 3 personer: Jenny Fyhr Ivarsson , Henrik Fyhr Ivarsson , Filippa Fyhr Ekman . Det finns även en hund på Melkers adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.

Melker fyller 17 år om 364 dagar och har namnsdag om 65 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 20 år om 3 år och 364 dagar (en fredag).

Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.

Melker har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Ahlquist i Göteborg, Melker Jernberg i Stockholm och Melker Larsson i Gällivare.

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Melker Fyhr Ekman