7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Är detta ditt företag?

Dina konkurrenter har använt den här ytan för att berätta om sitt företag. Genom att utnyttja möjligheten att lägga in företagsinformation här kan du nå nya kunder.

Företagsuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Här finner du aktuell information om Aroma med mera Ann-Charlott Snickars som juridisk person, dess registrering och historik, skatteuppgifter och verksamhetsbeskrivning. Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och våra egna insamlingar. Informationen kontrollerades senast 17 juni 2026.

Juridisk Person

Organisationsnummer:
521024-XXXX-00001
Firmanamn:
Aroma med mera Ann-Charlott Snickars
Bolagsform:
Enskild näringsidkare
Säte:
Fagersta, Västmanlands län
Status:
Aktiv

Adress

Gatuadress:
Västmannavägen 6 C
Postadress:
737 40 Fagersta
Säte:
Fagersta, Västmanlands län

Registrering

Bolaget bildat:
Bolaget registrerat:
1999-11-08
Firmanamn registrerat:
1999-11-08
Bolagsordning:

Skatteuppgifter

Arbetsgivare:
Ej registrerad som arbetsgivare
F-skatt:
Registrerad för F-skatt
Moms:
Aktiv i momsregistret sedan 1999-01-01

Svensk näringsgrensindelning SNI

96230 - Dagspa, bastu och ångbastu

Verksamhetsbeskrivning

Aromaterapi, friskvård och skönhetsvård. Utbildning och konsultverksamhet inom alternativa behandlingar. Administrativa tjänster.

Firmateckning

Uppgift saknas

Ansvariga personer

Senast uppdaterad
2026-06-17

Uppgifter enligt Bolagsverket.

Aroma med mera Ann-Charlott Snickars har 1 registrerade ansvariga personer och 1 registrerad befattningshavare i rollen som Innehavare.

Här nedan hittar du information om vilka Aroma med mera Ann-Charlott Snickars ansvariga personer är, samt vem eller vilka deras ansvariga revisorer är. Vill du veta mer om någon av dessa individer kan du klicka på deras namn och se uppgifter som deras kontaktuppgifter och övriga bolagsengagemang.

Befattningshavare | 1 st

Namn Roll Lön
Clary Ann-Charlott Snickars (73) Roll Innehavare
Lön Kolla lön direkt
Innehavare Kolla lön direkt

Styrelse

Uppgifter om Styrelse saknas

Revisor

Uppgifter om Revisor saknas

Verklig huvudman

Någon verklig huvudman finns ej registrerad för Aroma med mera Ann-Charlott Snickars.

De bolagsformer som inte omfattas av registrering är bland annat börsbolag och dotterbolag till dessa, enkla bolag, enskilda näringsidkare, dödsbon, konkursbon, staten, landsting och kommuner, samt juridiska personer där det offentliga har ett bestämmande inflytande.

Styrelsens könsfördelning

Uppgifter om Styrelsens könsfördelning saknas

Sveriges styrelsers könsfördelning

Uppgifter om Sveriges styrelsers könsfördelning saknas

Köp företagsrapporter

Få 20% rabatt med
Ratsit Plus
More info

Vill du veta mer om Aroma med mera Ann-Charlott Snickars?

Köp Anmärkningskontroll för 15 kr Köp Kreditupplysning för 69 kr

Mer om Aroma med mera Ann-Charlott Snickars

Senast uppdaterad
2026-06-17

Aroma med mera Ann-Charlott Snickars registrerades 1999-11-08 men är däremot inte registrerat som arbetsgivare. Bolaget är också registrerat för F-skatt sedan 1999-01-01 och aktivt i momsregistret sedan 1999-01-01.

Befattningshavare för Aroma med mera Ann-Charlott Snickars är Clary Ann-Charlott Snickars som således också är ansvarig i bolaget.

Aroma med mera Ann-Charlott Snickars har organisationsnummer 521024-XXXX-00001. Aroma med mera Ann-Charlott Snickars har säte i Fagersta. Det går bra att ta kontakt med Aroma med mera Ann-Charlott Snickars på adress Västmannavägen 6 C, 737 40 Fagersta.

Läs mer om intressant företagsstatistik i Fagersta.

Informationen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Bolagets fordon

Senast uppdaterad
2026-06-17

0 fordon registrerat på bolaget

Liknande bolag (SNI 9623)

Senast uppdaterad
2026-06-17

Upptäck företag som påminner om Aroma med mera Ann-Charlott Snickars. Listorna inkluderar bolag inom samma bransch (SNI 9623 – Dagspa, bastu och ångbastu) och presenterar de största på nationell nivå, lokalt i kommunen, eller i närområdet.

Kontaktuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Aroma med mera Ann-Charlott Snickars har 0 registrerade telefonnummer till sig och finns på 1 adress. Här hittar du detaljerade kontaktuppgifter till företaget och dess befattningshavare, samt karta och vägbeskrivning till deras adresser och alla dess arbetsställen.

Addressuppgifter
Adress: Västmannavägen 6 C
737 40 Fagersta
Telefon:

Hittar inga uppgifter

Gata: Västmannavägen 6 C
Postnummer: 73740
Postort: Fagersta
Län: Västmanlands län

Karta & vägbeskrivning till Västmannavägen 6 C

Latitud: 60.00386   |   Longitud: 15.79386

Alla arbetsställen

Senast uppdaterad
2026-06-17

Huvudkontor: Företagets alla adresser, arbetsställen.
Arbetsställe: 38405395
Besöksadress: Ringvägen 11 E
Postnummer: 118 23
Postort: Stockholm
Län: Stockholms län
Antal anställda: 0 anställda
Telefonnummer:
Arbetsställenummer: 38405395
SNI-kod: 96230 - Dagspa, bastu och ångbastu
Arbetsställen: 1 st ställen

Registrerat på adressen

Senast uppdaterad
2026-06-17

Västmannavägen 6 C
737 40 Fagersta