7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Sabit Dzanic

Årsinkomst: Kolla Sabits lön anonymt

Personnummer: 19650115- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 15 januari 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Sabit Dzanic

Förnamn: Sabit

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dzanic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-21

Gatuadress: Allbotorget 3 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 342 30

Postort: Alvesta

Distrikt: Alvesta

Församling: Alvesta församling (076401)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sabit Dzanic är en 61 årig man bosatt i Alvesta kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 191 dagar sedan 21 december 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sabit Dzanic?

Vad tjänar Sabit?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sabits
Kreditstatus?

Nyfiken på Sabits Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Allbotorget 3 B lgh 1101

Latitud: 56.901368   |   Longitud: 14.555181

Registrerat på adressen


Allbotorget 3 B lgh 1101
342 30 Alvesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sabit kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sabit hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sabits bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 54 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sabit har inga bolagsengagemang


Mer om Sabit


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 166 dagar)

Födelsedag

15 januari (en fredag om 199 dagar)

Födelsedatum

1965-01-15 (en fredag för 22 446 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 199 dagar (en måndag)

Sabit Dzanic är en 61 årig man bosatt i Alvesta kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 191 dagar sedan 21 december 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Sabits bostadsområde, på postnummer 342 30, har 9,95 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 255 167 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Sabits ingår. Sabits lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Sabit bor tillsammans med en 58 årig kvinna vid namn Fikreta Dzanic. Hon registrerades på adressen den 21 december 2024, och har bott där totalt 1 år och 191 dagar. Han är gift med Fikreta Dzanic .

Vill du fira Sabits födelsedag ska du gratulera honom om 199 dagar då han fyller 62 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 199 dagar (en måndag).

Sabit har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Sabit i Sverige det senaste kvartalet är Sabit Gaziev i Hässelby, Sabit Raba i Värnamo och Sabit Dibrani i Smålandsstenar.

Informationen om Sabit kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sabit Dzanic