7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Fikreta Dzanic

Årsinkomst: Kolla Fikretas lön anonymt

Personnummer: 19680222- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 58 år

Födelsedag: 22 februari 1968

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Fikreta Dzanic

Förnamn: Fikreta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dzanic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-21

Gatuadress: Allbotorget 3 B lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 342 30

Postort: Alvesta

Distrikt: Alvesta

Församling: Alvesta församling (076401)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fikreta Dzanic är 58 år och bosatt på Allbotorget 3 B lgh 1101 i Alvesta. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har hon bott i 1 år och 191 dagar sedan hon flyttade in den 21 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fikreta Dzanic?

Vad tjänar Fikreta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fikretas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fikretas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Allbotorget 3 B lgh 1101

Latitud: 56.901368   |   Longitud: 14.555181

Registrerat på adressen


Allbotorget 3 B lgh 1101
342 30 Alvesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fikreta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fikreta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fikretas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 54 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1944

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fikreta har inga bolagsengagemang


Mer om Fikreta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

58 år (och 128 dagar)

Födelsedag

22 februari (en måndag om 237 dagar)

Födelsedatum

1968-02-22 (en torsdag för 21 313 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 1 år och 237 dagar (en tisdag)

Fikreta Dzanic är 58 år och bosatt på Allbotorget 3 B lgh 1101 i Alvesta. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 54 kvm . Där har hon bott i 1 år och 191 dagar sedan hon flyttade in den 21 december 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 342 30, är medelinkomsten 255 167 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,95 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Fikreta ingår. Fikretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Fikreta bor tillsammans med Sabit Dzanic. Han har bott på Allbotorget 3 B lgh 1101 i totalt 1 år och 191 dagar sedan han först registrerades på adressen den 21 december 2024. Hon är gift med Sabit Dzanic .

Fikreta fyller 59 år om 237 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 60 år om 1 år och 237 dagar (en tisdag).

Fikreta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fikreta i Sverige Fikreta Culum i Göteborg, Fikreta Vezirovic i Halmstad och Fikreta Mujakic i Norrköping.

Informationen om Fikreta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fikreta Dzanic