7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Jens Eriksson

Årsinkomst: Kolla Jens lön anonymt

Personnummer: 19760725- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 49 år

Födelsedag: 25 juli 1976

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Jens Eriksson

Förnamn: Jens

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-05-19

Gatuadress: Åsgränd 7

Postnummer: 783 30

Postort: Säter

Distrikt: Säter

Församling: Säterbygdens församling (208201)

Kommun: Säter (2082)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jens Eriksson är en 49 årig man bosatt i Säter kommun. Han bor i en villa på 91 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 35 dagar sedan 19 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jens Eriksson?

Vad tjänar Jens?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Åsgränd 7

Latitud: 60.345960   |   Longitud: 15.750194

Registrerat på adressen


Åsgränd 7
783 30 Säter

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jens kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jens hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 91 kvm

Byggår: 1922

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jens har inga bolagsengagemang


Mer om Jens


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

49 år (och 333 dagar)

Födelsedag

25 juli (en lördag om 32 dagar)

Födelsedatum

1976-07-25 (en söndag för 18 230 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 32 dagar (en lördag)

Jens Eriksson är en 49 årig man bosatt i Säter kommun. Han bor i en villa på 91 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 35 dagar sedan 19 maj 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jens bostadsområde, på postnummer 783 30, har 6,99 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 335 272 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Säter där Jens ingår. Jens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Jens bor tillsammans med en 44 årig kvinna vid namn Evelina Forsell. Hon registrerades på adressen den 4 september 2004, och har bott där totalt 21 år och 292 dagar. Han är gift med Evelina Forsell .

Vill du fira Jens födelsedag ska du gratulera honom om 32 dagar då han fyller 50 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 279 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 32 dagar (en lördag).

Namnet Jens är 'Dansk form av Johannes'.

Jens har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jens i Sverige det senaste kvartalet är Jens Larsson i Enköping, Jens Byggmark i Nacka och Jens Pamp i Saltsjöbaden.

Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jens Eriksson