7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Donjeta Jashari

Årsinkomst: Kolla Donjetas lön anonymt

Personnummer: 19821031- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 31 oktober 1982

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Donjeta Jashari

Förnamn: Donjeta

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jashari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-01-12

Gatuadress: Andgatan 11

Postnummer: 507 34

Postort: Brämhult

Distrikt: Brämhult

Församling: Brämhults församling (149003)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Donjeta Jashari är 43 år och bosatt på Andgatan 11 i Brämhult. Hon bor i en villa på 86 kvm . Där har hon bott i 8 år och 163 dagar sedan hon flyttade in den 12 januari 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Donjeta Jashari?

Vad tjänar Donjeta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Donjetas
Kreditstatus?

Nyfiken på Donjetas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Andgatan 11

Latitud: 57.744972   |   Longitud: 13.027942

Registrerat på adressen


Andgatan 11
507 34 Brämhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Donjeta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Donjeta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Donjetas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 86 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Donjeta har inga bolagsengagemang


Mer om Donjeta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 236 dagar)

Födelsedag

31 oktober (en lördag om 129 dagar)

Födelsedatum

1982-10-31 (en söndag för 15 942 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 129 dagar (en söndag)

Donjeta Jashari är 43 år och bosatt på Andgatan 11 i Brämhult. Hon bor i en villa på 86 kvm . Där har hon bott i 8 år och 163 dagar sedan hon flyttade in den 12 januari 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 507 34, är medelinkomsten 413 629 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,06 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Donjeta ingår. Donjetas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.

Donjeta bor tillsammans med 3 personer: Arlind Jashari , Aron Jashari , Bljerim Jashari . Hon är gift med Bljerim Jashari .

Donjeta fyller 44 år om 129 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 6 år och 129 dagar (en söndag).

Donjeta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Donjeta i Sverige Donjeta Hasanaj i Kristianstad, Donjeta Rexhepi i Hisings Backa och Donjeta Nuka i Hässleholm.

Informationen om Donjeta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Donjeta Jashari