7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Jens Olov Ahlstrand

Årsinkomst: Kolla Jens lön anonymt

Personnummer: 19830215- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 43 år

Födelsedag: 15 februari 1983

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jens Olov Ahlstrand

Förnamn: Jens Olov

Tilltalsnamn: Jens

Efternamn: Ahlstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-03-15

Gatuadress: Virdavägen 17

Postnummer: 352 73

Postort: Växjö

Distrikt: Öjaby

Församling: Öjaby församling (078018)

Kommun: Växjö (0780)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jens

Jens Ahlstrand är en 43 årig man bosatt i Växjö kommun. Han bor i en villa på 103 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 130 dagar sedan 15 mars 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jens

Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jens Ahlstrand?

Vad tjänar Jens?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Virdavägen 17

Latitud: 56.903549   |   Longitud: 14.734956

Registrerat på adressen


Virdavägen 17
352 73 Växjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jens kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jens hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jens har inga bolagsengagemang


Mer om Jens


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

43 år (och 158 dagar)

Födelsedag

15 februari (en måndag om 207 dagar)

Födelsedatum

1983-02-15 (en tisdag för 15 864 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 6 år och 207 dagar (en tisdag)

Jens Ahlstrand är en 43 årig man bosatt i Växjö kommun. Han bor i en villa på 103 kvm . Där har han bott i sammanlagt 13 år och 130 dagar sedan 15 mars 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jens bostadsområde, på postnummer 352 73, har 2,29 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 485 597 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Jens ingår. Jens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 167.

Jens bor tillsammans med en 43 årig kvinna vid namn Emma Nerea Ahlstrand. Hon registrerades på adressen den 15 mars 2013, och har bott där totalt 13 år och 130 dagar. Han är gift med Emma Nerea Ahlstrand .

Vill du fira Jens födelsedag ska du gratulera honom om 207 dagar då han fyller 44 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 249 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 6 år och 207 dagar (en tisdag).

Namnet Jens är 'Dansk form av Johannes'.

Jens har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jens i Sverige det senaste kvartalet är Jens Larsson i Enköping, Jens Byggmark i Nacka och Jens Pamp i Saltsjöbaden.

Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jens Ahlstrand