7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Hala Sabah Mehdi Al Mehdawi

Årsinkomst: Kolla Halas lön anonymt

Personnummer: 19840614- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 42 år

Födelsedag: 14 juni 1984

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Hala Sabah Mehdi Al Mehdawi

Förnamn: Hala Sabah Mehdi

Tilltalsnamn: Hala

Efternamn: Al Mehdawi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-11-09

Gatuadress: Kronetorpsgatan 62 A lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 212 26

Postort: Malmö

Distrikt: Kirseberg

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hala

Hala Al Mehdawi är en 42 årig kvinna och bosatt på Kronetorpsgatan 62 A lgh 1301 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 november 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 240 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hala

Informationen om Hala kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hala Al Mehdawi?

Vad tjänar Hala?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Halas
Kreditstatus?

Nyfiken på Halas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kronetorpsgatan 62 A lgh 1301

Latitud: 55.615338   |   Longitud: 13.053140

Registrerat på adressen


Kronetorpsgatan 62 A lgh 1301
212 26 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hala kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hala hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Halas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 72 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hala har inga bolagsengagemang


Mer om Hala


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

42 år (och 23 dagar)

Födelsedag

14 juni (en måndag om 342 dagar)

Födelsedatum

1984-06-14 (en torsdag för 15 363 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 7 år och 342 dagar (en onsdag)

Hala Al Mehdawi är en 42 årig kvinna och bosatt på Kronetorpsgatan 62 A lgh 1301 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 72 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 november 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 240 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Halas bostadsområde, på postnummer 212 26, är 271 554 kr per år och 7,96 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Halas ingår. Halas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 166.

Förutom Hala bor också Laila Houeidi på adressen. Där har hon bott i 3 år och 240 dagar sedan hon först registrerades där den 9 november 2022. Hala är inte gift.

Halas nästa födelsedag är om 342 dagar då hon fyller 43 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 7 år och 342 dagar (en onsdag).

Hala har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hala i Sverige Hala Al-Bayati i Angered, Hala Kasoaa i Uddevalla och Hala Al-Ameri i Göteborg.

Informationen om Hala kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hala Al Mehdawi