7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Jens Morgan Alexandersson

Årsinkomst: Kolla Jens lön anonymt

Personnummer: 19850610- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 10 juni 1985

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 mars

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Jens Morgan Alexandersson

Förnamn: Jens Morgan

Tilltalsnamn: Jens

Efternamn: Alexandersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-10-01

Gatuadress: Häverö Kyrkväg 74

Postnummer: 763 94

Postort: Hallstavik

Distrikt: Häverö

Församling: Häverö-Edebo församling (018805)

Kommun: Norrtälje (0188)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jens

Jens Alexandersson är en man på 41 år som bor på Häverö Kyrkväg 74 i Hallstavik. Jens bostad är en villa på 111 kvm . Där har han bott i 7 år och 271 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jens

Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jens Alexandersson?

Vad tjänar Jens?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jens
Kreditstatus?

Nyfiken på Jens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Häverö Kyrkväg 74

Latitud: 60.056242   |   Longitud: 18.669453

Registrerat på adressen


Häverö Kyrkväg 74
763 94 Hallstavik



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jens kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jens hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 111 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Henning Arkitektur AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1 0
Alexandersson, Jens Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Jens


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 19 dagar)

Födelsedag

10 juni (en torsdag om 346 dagar)

Födelsedatum

1985-06-10 (en måndag för 14 994 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 346 dagar (en söndag)

Jens Alexandersson är en man på 41 år som bor på Häverö Kyrkväg 74 i Hallstavik. Jens bostad är en villa på 111 kvm . Där har han bott i 7 år och 271 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jens postnummer, 763 94, är medelinkomsten 386 688 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jens och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Jens ingår. Jens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 147.

Jens bor tillsammans med Lotten Drakman. Hon är en 36 årig kvinna som flyttade in den 1 oktober 2018 och har bott där totalt 7 år och 271 dagar. Han är gift med Lotten Drakman .

På Jens nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 346 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 346 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 273 dagar.

Namnet Jens är 'Dansk form av Johannes'.

Jens har 2 bolagsengagemang ( Henning Arkitektur AB och Alexandersson, Jens ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jens i Sverige Jens Larsson i Enköping, Jens Byggmark i Nacka och Jens Pamp i Saltsjöbaden.

Informationen om Jens kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jens Alexandersson